tel: 602 39 65 05

Dawid

Można go opisać w dwóch słowach -  „człowiek orkiestra” i to nie bez powodu.
Z wykształcenia jest muzykiem instrumentalistą w zakresie gry na klarnecie. W jego żyłach zamiast krwi płyną nuty. W zespole śpiewa, gra na saksofonie sopranowym, altowym, tenorowym, a także na gitarze elektrycznej, akordeonie a jeśli jest potrzeba podgrywa nawet na pianinie. Prawdziwy showman i wulkan energii poderwie każdego do zabawy! Scena to jego drugi dom. Tytuł muzyka nie jest jedynym jaki ma. Swego czasu otrzymał także tytuł  Vice Mistera Beskidów oraz Mistera Osobowości. Posiada na swoim koncie udział w wielu koncertach, warsztatach muzycznych oraz festiwalach. Brał udział m.in. w  warsztatach jazzowych w Puławach, Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”, Festiwalu Opolskim w  2002r (opolski rynek), a także w programach telewizyjnych takich jak IDOL oraz Trafiony-zatopiony.

 

Darek

Ostoja spokoju naszego zespołu. Zawsze zorganizowany i opanowany. Obdarzony ciepłym tenorowym głosem. Z wykształcenia jest muzykiem instrumentalistą w zakresie gry na waltorni.
W zespole śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych oraz zajmuje się sprawami technicznymi.  Jako człowiek, który na bieżąco sprawdza nowinki technologiczne, bardzo dużą wagę przykłada do jakości sprzętu. Zawsze stara się, by zespół brzmiał odpowiednio dynamicznie, a podczas przerw muzyka była na tyle subtelna, by nie męczyła słuchu Waszych gości. Jako detalista, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Jego wysublimowany żart sprawia, że świetnie sprawdza się w roli wodzireja.

 

Joanna

Wokalistka. Rodzynek w zespole. Dynamiczna, uśmiechnięta, zaraża swą pozytywną energią każdego. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Przygodę ze śpiewem zaczęła mając 12 lat. Debiutowała na scenach ogólnopolskich jak i międzynarodowych  m.in. występowała na  wyborach Miss Polonia na Węgrzech oraz w Niemczech. Brała udział w koncercie  wyreżyserowanym przez Jana Poprawę „Artystów nie robi się w fabryce”, gdzie miała przyjemność śpiewać na scenie razem z Januszem Radkiem. Uczestniczyła w warsztatach wokalnych m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Krystyną Prońko, Ewą Dałkowską, Bogusławem Sobczukiem, Andrzejem Zaryckim.


W 2011 roku wzięła udział w show telewizyjnym realizowanym przez TVP2 BITWA NA GŁOSY, będąc w zwycięskiej drużynie Piotra Kupichy z zespołu Feel. W 2013 roku brała udział w programie The Voice of Poland III. Od paru lat interesuje się piosenką artystyczną. Wciąż się rozwija i odności sukcesy na scenie artystycznej. Jej najważniejsze sukcesy to: 

  • I nagroda na II Zamojskim Konkursie Kultury im. Marka Grechuty, Zamość 2009r
  • I nagroda na OgólnopolskimFestiwalu XVIII Zimowa Giełda Piosenki, Opole 2010
  • I nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz nagroda Publicznośći na VIII Ogólnopolskim festiwalu Nadzieja im. Jacka Kaczmarskiego, Kołobrzeg 2011r
  • III nagroda na Festiwalu Ogólnopolskim Piosenki Artystycznej FOPA, Ślesin 2012
  • Udział w finale 44. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie

NASZA OFERTA: